Театр

Різдвяна вистава корпоративного театру в театрі ім. Лесі Українки

3 Жовтня 2022
292
15 та 17 грудня 2021 року відбулася прем’єра італійської комедії «Людина та Джентльмен» у виконанні корпоративного театру АГРОМАТ.
 

Це крута історія нашої компанії та чарівна паличка, що покликана об’єднати великий колектив напередодні Різдва в одному місці. Місці музики, хореографії, акторської майстерності, танцю, вокалу, літератури, ораторства. За час існування театру на сцені грали всі: від менеджерів до засновників. І цього року ми знову вразили! Три місяці репетицій декілька разів на тиждень по три-чотири години. Усе, щоби зіграти театральну виставу на високому рівні. Як доказ нашої майстерності — повний аншлаг у залі впродовж двох днів, не зважаючи на те, що через карантинні обмеження співробітники з інших міст дивилися спектакль онлайн. 

 

До цього свята готувалися не лише учасники театральної постановки, а й кожен глядач. Адже цього року передріздвяний вечір пройшов у форматі балу-маскараду. Починаючи з 16 століття світські бали змушували битися серця швидше, особливо коли головною умовою є її величність — маска. Наші колеги проявляли себе барвистими масками та незвичайними образами в стилізованій театральній фотозоні. Та, звісно, у кращих театральних традиціях, не обійшлося без антрактів із вишуканим фуршетом та овацій під час та після спектаклю. Адже з кожним роком наші актори стають ще більш професійними, яскравими та розкутими.

 

І хоча емоції від театрального вечора вирують досі, корпоративний театр АГРОМАТ — не лише про видовища. Це наш соціальний проєкт. За вхідні квитки ми встановлюємо символічну вартість, а зібрані кошти передаємо на благодійність. Цього року гроші, зібрані з продажу квитків, компанія АГРОМАТ передала Центру для онкохворих дітей «Дача».

 

Загадаємо ще більше яскравих подій та добрих справ у новому році!

Футбол

Вітаємо!

Ми отримали твоє резюме. Протягом 5 робочих днів наші HR-спеціалісти ознайомляться з ним і зателефонують, якщо твої досвід відповідає вакансії.

Помилка!

Виникла помилка, спробуйте ще раз.