Театр

Творчий вечір А. Сеітаблаєва для співробітників АГРОМАТ

16 Жовтня 2023
221
До дня захисників та захисниць України для співробітників АГРОМАТ та їхніх родин був організований творчий вечір відомого українського режисера кримськотатарського походження Ахтема Сеітаблаєва. Цей захід об’єднав більше 300 людей.

Ініціатором події виступило «ТРО Медіа». З початком повномасштабного вторгнення до війська масово прийшли журналісти, оператори, актори, режисери, які мали бажання розповідати світові правду про події, що відбуваються в Україні. Саме з цих фахівців почалось формування спеціального і унікального підрозділу Служби зв’язків з громадськістю Командування Сил ТрО ЗСУ – «ТРО Медіа». 

За час існування служби було відзнято тисячі сюжетів та десятки тисяч світлин, які фіксують військові злочини і кадри героїчного спротиву українців. Це художні стрічки і документальні фільми, телевізійні репортажі та фото з «нуля», освітні проєкти, благодійні  заходи у партнерстві з волонтерами.

Широкому загалу найбільш відомі художній фільм «Мирний 21» та документальна стрічка «По той бік миру». Саме ці картини були представлені на кінопоказі для співробітників АГРОМАТ. Вони жодного присутнього в залі не залишили байдужим. Колеги мали можливість поспілкуватися з творчою групою, сфотографуватися з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим, одним з головних авторів фільму «Мирний 21» Олексієм Тритенко, а також полковником Олексієм Дмитрашківським, який є автором ідеї створення «ТРО Медіа», а також співавтором фотовиставки «Довжиною у війну», що була представлена перед кінопоказом.

Дякуємо всім, хто розділив з нами цей вечір. Важливо не звикати до війни, пам’ятати, що вона триває і кожен крок до перемоги дається дорогою ціною.

 

Вітаємо!

Ми отримали твоє резюме. Протягом 5 робочих днів наші HR-спеціалісти ознайомляться з ним і зателефонують, якщо твої досвід відповідає вакансії.

Помилка!

Виникла помилка, спробуйте ще раз.